Čo nakúpiť dieťaťu na narodeniny

V dnešnom článku si uvedieme dokopy päť darčekov, ktoré rodičia chcú, aby ste ich deťom kúpili na sviatky alebo narodeniny.

1. Vzdelávacie hračky

Mám pocit, že by to malo byť zrejmé, ale keď nakupujete darčeky, prvý inštinkt mnohých ľudí je, ísť na najnovšie módne hračky a ignorovať všetko ostatné. Ide o to, že tieto hračky prídu veľmi rýchlo z módy, ale vzdelávacie predmety odolávajú testu času.

Napríklad môžete kúpiť penové písmená alebo čísla na puzzle s mapou. Dieťa neskôr môže mať aj niekoľko rokov, a stále to bude jedna z jeho obľúbených hračiek. Je určené pre všetky deti a učí ich veľa vecí, od učenia sa mien štátov alebo krajín až po učenie dedín a miest, učenia hlavných miest a slávnych orientačných bodov. Ako bonus, vždy môžete k tejto hre pustiť pesničku, ktorá spraví dieťaťu z hry ešte väčšiu zábavu. Môže pomocou tejto hry precvičovať nielen vedomosti, ale aj všeobecný prehľad a ľahšie sa mu bude učiť aj geografia na škole.

Ak sa ukážete na narodeninovú oslavu so vzdelávacím darom, aj keby to pribudlo k miliónom kníh, ktoré už majú rodičia uložené na mnohých detských policiach, stále sa tomu budú tešiť, pretože chcú, aby ich dieťa bolo múdre a vzdelané maquina de hacer pan.

2. Skúsenosti

Takýto darček určite ocení každý, aspoň v dospelosti neskôr určite. Existuje veľa dôvodov, prečo by rodič mohol svojmu dieťaťu chcieť darovať skúsenosť, ale najskôr mi dovoľte vysvetliť, čo mám na mysli ako skúsenosť.

To je darček, aby dieťa niečo urobilo. Mohla by to prechádzka do miestneho detského múzea, darčeková karta do kín, plavecký kurz v miestnom bazéne. Nápadov je neúrekom. Chceme dať našim deťom príležitosť vyskúšať si rôzne veci a ísť na iné miesta, ale môže to byť drahé, najmä ak sú zapojené viaceré deti. Tiež vieme, že spomienky trvajú dlhšie ako materiálové tovary a naše deti budú hovoriť o svojej ceste do zoologickej záhrady v nasledujúcich rokoch, aj keď ten krásny hračkársky nákladiak už zbiera prach v suteréne.

3. Umelecké potreby

Pastelky, farebný papier, farbičky, samolepky, koráliky, perie … možnosti sú neobmedzené. Áno, tieto veci môžu byť nepríjemné, ale naše deti milujú robiť projekty a umelecké diela, a milujeme povzbudenie ich kreativity. Umelecké potreby môžu byť odložené, keď nechceme, aby ich deti používali a nakoniec sa stále míňajú, a preto je vždy skvelé ich prijímať ako darček.

4. Veci pre neskôr

Dobre, buďme úprimný, ak dúfate, že budete obľúbenou tetou alebo strýkom, ale dávanie darčekov nie je tá správna cesta. Žiadne dieťa nechce dostávať vklad do svojho študentského fondu na svoje štvrté narodeniny. Ak ste však ochotní počkať 15-20 rokov, zmenia svoje rozhodnutie a budú si myslieť, že ste boli najchytrejší, okrem ich rodičov samozrejme. Rodičia sú tiež šťastní, keď ich deti dostanú oblečenie, ktoré je príliš veľké, pretože títo malí hlupáci jednoducho neprestávajú rásť, dokonca ani keď im to povieme cada cocina necesita un olla express.

5. Viacúčelové hračky

Možno ste si všimli, že všetko, čo sme opísali, nie je hračka. Naše deti majú veľa hračiek. Naozaj nepotrebujú žiadne ďalšie hračky. Ak však trváte na nákupe hračky, vyberte si takú, ktorá im umožňuje používať ich predstavivosť.