Ako vybrať ten správny darček na Valentína?

Vzhľadom k tomu, že ešte sme nemali ani Vianoce, nemusíte ešte premýšľať o nakupovaní perfektného darčeka na Valentína. Ale ak nechcete byť ten chlapík, ktorý skončí s darebným darčekom, mali by ste o ňom premýšľať už teraz. Valentín je pre väčšinu pánov veľkým problémom a nájdenie perfektného daru je skvelým miestom na začatie.

Darčeky na Valentína môžu byť drobné v závislosti od toho, aký typ vzťahu máte – práve ste začali spolu chodiť? Už ste roky spolu? Nie je vôbec ľahké niečo vybrať. To je dôvod, prečo sme prišli s týmto zoznamom klasických a cenovo prijateľných darčekov na Valentína. Tento rok preskočte čokoládu a kvety. Ponúkame Vám niektoré z najlepších darčekov na Valentína pre Vašu milovanú polovičku, ktoré Vám pomôžu získať jej náklonnosť a trocha voľnosti. Je dôležité, aby ste sa odklonili od nápadov darčekov na Valentína, ktoré dostanete z nákupného centra. Tu je návod, ako to urobiť v tomto roku.

Ak Vaša priateľka rada nosí hodinky, neváhajte a kúpte jej jednoduché no zároveň štýlové hodinky. Ale okrem toho, že vyzerajú dobre, sú vybavené základnými funkciami hodiniek a majú dlhú výdrž; a širokú škálu štýlových popruhov. A ak sa náhodou Vašej slečne alebo žene ľúbiť nebudú, môžete ich stále vrátiť alebo vymeniť za iný, viac vkusný model, excellent outil pour travailler avec le bois et le métal.

Preskočte voňavku či kvety a dajte darček, ktorý urobí Vašu dámu šťastnú inak. A to krásnym spodným prádlom. Nepotešíte tak len Vašu polovičku, ale aj seba samého. Na trhu existuje neuveriteľné množstvo jemných spodkov v úžasných farbách a dobrodružných vzoroch. Je to dar, ktorý je zábavný, premyslený a bezproblémový.

Ak má Vaša priateľka rada šperky, mohli by ste jej zaručene spraviť radosť náramkom s príveskami. Náramky sú elegantné, v minimalistickom vzhľade a so zmyslom pre detail. Môže sa spárovať s príležitostným alebo formálnym oblečením – ideálny pre klasickú ženu. Keď hľadáte ešte vyšperkovanejší darček pre Vašu lásku, zvoľte romantický náhrdelník s diamantom. Tento unikátny šperk má jedinečnú a organickú estetiku, ktorej nebude môcť odolať žiadna žena.

Ak Vaša polovička rada trávi čas v záhrade, tak ju zaručene poteší kvetina alebo ozdoba do záhrady, ktorá jej ukáže, ako veľmi ju milujete. A keď už budete v tej Vašej záhrade môžete si spraviť skvelé fotky pomocou ďalšieho možného darčeka, fotoaparátu Polaroid. Je to skvelý spôsob ako zachytiť spomienky na Valentína a iné akcie.

Máte doma ženu, ktorá je posadnutá novými módnymi trendmi a líčením? Potešte ju predplatenou službou, ktorá pre ňu každý mesiac pripraví a pošle novú ponuku kozmetických výrobkov (perceuse visseuse pas cher), ktoré sa dodajú priamo k jej dverám. Jednoduchá a jemná klasika je vždy istým spôsobom, ako preukázať Vašu lásku. Moderná perlový náhrdelník by mala vlastniť každá žena vlastniť.

A nakoniec si poďme pripomenúť ten najklasickejší darček na Valentína, a to je oblečenie. Túži Vaša žena po nových sexi šatách? Práve tento deň je ten pravý na ich nákup. Bude sa cítiť šťastná, žiadaná a ukáže Vám, že si Vás naozaj váži. A čo tak potešiť Vašu lásku ponožkami s romantickým vzorom, ktoré ju budú hriať počas chladných jarných dní a budete jej doslova ležať pri nohách?